• Telefon
    +90 262 239 82 45
  • Cep
    +90 532 491 53 54
  • E-mail
    info@ekol42.com

Ekol Metal & Alüminyum

Hakkımızda

EKOL METAL ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ olarak müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimizi ve teknik hizmetlerdeki başarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz...

11 yıl önce Konya Merkezli olarak kurulmuş olan EKOL METAL ALÜMİNYUM bugün İzmit / Kocaeli ve Sakarya bölgesinde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir.

Montaj işlerinde ekip çalışmasının önemini benimsemiş, kadromuz sürekli koordinasyon içerisinde çalışarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca sınırsız alüminyum korkuluk, dış cephe, kompozit kaplama, cephe giydirme ve alüminyum doğrama çeşitlerimizle isteğe bağlı modeller; ölçülendirme ve şekillendirme yapılıp taahhüt edilen zaman içerisinde teslim edilmektedir.

Gelişen teknolojiyle adapte olduğumuz firmamız referanslarmızın vermiş olduğu enerji ileilk günkü çalışma heyecanını sürdürmektedir.Projelerinize farkılılık katabilecek kapasiteye sahip olmaktan dolayı gururluyuz.

Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa bilin ki o yol sizi bi yere ulaştırmaz... felsefesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Sağlam Adımlarla Daima İleriye

Ekol Metal & Alüminyum olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız