Hakkımızda

Ekol Metal & Alüminyum
Ekol Metal & Alüminyum

Hakkımızda

EKOL METAL ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ olarak müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimizi ve teknik hizmetlerdeki başarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz... 11 yıl önce Konya Merkezli olarak kurulmuş olan EKOL METAL ALÜMİNYUM bugün İzmit / Kocaeli ve Sakarya bölgesinde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Montaj işlerinde ekip çalışmasının önemini benimsemiş, kadromuz sürekli koordinasyon içerisinde çalışarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca sınırsız alüminyum korkuluk, dış cephe, kompozit kaplama, cephe giydirme ve alüminyum doğrama çeşitlerimizle isteğe bağlı modeller; ölçülendirme ve şekillendirme yapılıp taahhüt edilen zaman içerisinde teslim edilmektedir. Gelişen teknolojiyle adapte olduğumuz firmamız referanslarmızın vermiş olduğu enerji ileilk günkü çalışma heyecanını sürdürmektedir.Projelerinize farkılılık katabilecek kapasiteye sahip olmaktan dolayı gururluyuz. Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa bilin ki o yol sizi bi yere ulaştırmaz... felsefesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Kalite tesadüf değildir!

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi, çağdağ ve farklı ürünler yaratan, Aluminyum sektörün’de Türkiye’nin yanısıra Dünya üzerinde birçok ülkede ki firmalar ile çözüm ortaklığı yapabilecek tercih edilen bir marka yaratmak.

Misyonumuz

Ekol Aluminyum’u Türkiye’nin en değerli, en prestijli ve en saygın şirketi yapmak.

Kalite Politikamız

Kültürel değerler ile sürdürülebilir sektör politikaları üretmek, kanunlara ve yasal düzenlemelere uyularak, kaliteli hizmet anlayışının daima ön planda tutulmasını sağlamak.